Úvod > Ponuka práce > Farmaceutický priemysel > Medicínsky reprezentant (sever)

Medicínsky reprezentant (sever)

Pracovná oblasť:
Farmaceutický priemysel
V meste:
Čadca
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
- dynamická práca v medzinárodnej spoločnosti

- adekvátne finančné ohodnotenie

- služobný automobil s možnosťou použitia na súkromné účely

- PC

- mobilný telefón

- možnosť profesionálneho rastu
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate kritériá, prosím zašlite svoj životopis na nižšie uvedený link. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. "O ochrane osobných údajov", pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.
Medzinárodná generická farmaceutická spoločnosť, ktorá patrí k najvýznamnejším farmaceutickým spoločnostiam v strednej a východnej Európe. Vyrábame širokú paletu liečiv, ktoré spĺňajú náročné požiadavky súčasnej medicíny.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
18.12.2017
Počet videní:
579