Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Obchodný konzultant pre región Žilina

Obchodný konzultant pre región Žilina

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Čadca
Možný termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Flexibilný pracovný čas - tzn. práca kdekoľvek a kedykoľvek

Neobmedzené možnosti príjmu

Moderné digitálne prostredie

Kariéra vo vlastných rukách

Vzdelávanie a mentoring

Komplexné portfólio produktov
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Pozícia sa vykonáva ako SZČO (živnosť alebo s.r.o.) na základe zákona o sprostredkovaní finančných služieb. Od špecialistov poistenia vyžadujeme vykonávanie tejto činnosti plný pracovný čas (full-time).
O spoločnosti:
Patríme do prvej trojky najsilnejších poisťovní na slovenskom trhu. Sme súčasťou jednej z najväčších poisťovacích skupín – Generali CEE Holding, ktorá riadi obchodnú činnosť v desiatich krajinách strednej a východnej Európy. Klienti poisťovne tak môžu využívať výhody vyplývajúce zo silného medzinárodného zázemia, ako aj tradície poisťovne v oblasti životného aj neživotného poistenia.

V poisťovni Generali sú prvoradé služby pre klienta. Neustále zavádzame najmodernejšie systémy a staviame na profesionalite a odbornosti zamestnancov, aby sme našim klientom mohli poskytnúť maximálny komfort a prvotriedny servis – od kvalitného poistného poradenstva, cez manažment poistky, až po rýchlu likvidáciu poistných udalostí. Prostredníctvom nášho Kontaktného centra sme našim klientom k dispozícii kedykoľvek nás potrebujú. Poradíme, ako postupovať, ak nastane poistná udalosť, prípadne zorganizujeme pomoc a pomôžeme napraviť škody.

Cieľom poisťovne je neustále monitorovať požiadavky trhu a prinášať klientom kvalitné a inovatívne produkty, ktoré sa už pravidelne umiestňujú na popredných miestach v prestížnych súťažiach poisťovní a finančných inštitúcií. Klienti si u nás môžu vybrať zo širokej ponuky kvalitných produktov poistenia vozidiel, majetku, cestovného, životného a úrazového poistenia, ako aj individuálnych poistných riešení pre podnikateľov.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
31.12.2017
Počet videní:
564